Bezbolesne Leczenie

Komfort

Profesjonalizm

Higiena

Miła Atmosfera

Oferta Dentonika Kraków

NASZE USŁUGI

Każdy z nas marzy o pięknym uśmiechu. Krzywe uzębienie, niewłaściwy zgryz i liczne przebarwienia sprawiają, że niechętnie się uśmiechamy. Wystarczy codzienna profilaktyka jamy ustnej oraz odpowiednia opieka stomatologiczna, aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi zębami.

Nieleczone choroby jamy ustnej są bardzo dotkliwe i sprawiają wiele problemów w codziennych sytuacjach. Próchnica to choroba, która występuje u większości. Praktycznie każdy chorował na nią chociaż raz. Stan zapalny, który powstaje z nieleczonej odpowiednio szybko próchnicy, jest nie do odwrócenia i prowadzi do martwicy zęba. Pilnowanie codziennego szczotkowania zębów, wykonywanie częstych przeglądów dentystycznych oraz wprowadzenie odpowiedniej diety pomoże z pewnością zmniejszyć ryzyko jej wystąpienia!

Ból zębów, krwawienie z dziąseł, nadwrażliwość na wysokie i niskie temperatury, nieprzyjemny zapach wydobywający się z jamy ustnej oraz wiele innych symptomów jest pierwszym sygnałem, że powinniśmy wybrać się na wizytę stomatologiczną.

Stomatologia jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny. Strach przed dentystami jest całkowicie nieuzasadniony i może być poważną przeszkodą w walce o piękny uśmiech. Nasz gabinet dentystyczny oferuje nowoczesne metody leczenia i sprzęt najwyższej jakości, dzięki czemu wykonywane u nas zabiegi są wykonywane niezwykle skutecznie, szybko i w zasadzie bezboleśnie.

Nasi specjaliści przeprowadzają szereg zabiegów odpowiadających na potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się leczeniem protetycznym (licówki, mosty, korony), kanałowym i zachowawczym. Odbudowujemy złamane zęby, wybielamy (żywe i martwe) zęby, usuwamy kamień nazębny, piaskujemy, odbudowujemy zęby boczne wypełnieniami typu Inlay/Onlay oraz leczymy chorych cierpiących na bruksizm.

W gabinecie wykonujemy zabiegi także u dzieci. Jesteśmy przygotowani do pracy z nimi i potrafimy sprawić, że strach przed wizytą przerodzi się u nich w przyjemnie spędzony czas. Gwarantujemy, że Twoja pociecha wyjdzie z gabinetu z uśmiechem na ustach!

Gabinet Stomatologiczny Dentonika jest najlepszym wyborem w Krakowie i jego okolicach. Jesteśmy pewni, że w naszej bogatej ofercie znajdą Państwo coś dla siebie oraz docenią nasze długoletnie doświadczenie. Piękny uśmiech wpływa lepsze na samopoczucie!

500+
Szczęśliwych Pacjentów

3000+
Wyleczonych Zębów

10000+
Godzin Doświadczenia

3000+
Białe Uśmiechy

Co Nasi Pacjenci Mówią ...
Leczę zęby u Pani Gosi juz od 4 lat. Miałem spore problemy dentystyczne...
Głownie leczenia kanałowe oraz stare nieszczelne plomby.
Teraz czuje sie komfortowo już nigdy nie zmienie dentystki.
- Alex
Polecam Stomatologie Dentonika. Kameralny gabinet, miłe podejscie do klienta, rozsądne ceny i brak kolejek.
- Karolina
Od kiedy odwiedzam gabinet stomatologiczny Dentonika przestałem bać się dentysty.
- Marek

Bezpłatny Parking

Darmowy parking dla naszych pacjentów

100% Bezbólowy

Nie musisz bać się bólu

Lekarze Specjaliści

Ponad 10 letnie doświadczenie

Krótkie Terminy

Szybkie wizyty