Bezbolesne Leczenie

Komfort

Profesjonalizm

Higiena

Miła Atmosfera

O Stomatologia Dentonika Kraków

Dentonika to gabinet stomatologiczny z wieloletnim doświadczeniem, mający siedzibę w Krakowie. Naszym głównym celem jest wykonywanie zabiegów dentystycznych na bardzo wysokim poziomie. Chcemy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu być symbolem wysokiej jakości usług. Zależy nam na maksymalnym komforcie pacjentów i przyjaznej atmosferze w gabinecie.

Nasz gabinet znajduje się w bezpiecznej dzielnicy Krakowa, do której łatwo można dojechać zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Otwierając naszą klinikę postawiliśmy sobie za cel zbudowanie miejsca przychylnego pacjentom, dlatego stawiamy na budowanie dobrych relacji z nimi i zaufanie. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wykonywanych przez nas zabiegów, jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom pacjentów oraz do każdego dobrać inne, indywidualne podejście.

Wnętrza gabinetu są przestronne, klimatyzowane i przytulne. W naszej poczekalni przy gorącej kawie, a następnie na fotelu przed zabiegiem nie będą Państwo pamiętać o strachu i lęku przed leczeniem stomatologicznym. Zadba o to nasza wykwalifikowana lekarz stomatolog, która stawia sobie wysokie wymagania, aby każdy czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Pracujemy na nowoczesnych urządzeniach medycznych i produktach najbardziej renomowanych firm. Dzięki temu przeprowadzane przez nas zabiegi są praktycznie bezbolesne. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży, dlatego warto zaufać naszemu doświadczeniu.

Pracuje u nas lekarz stomatolog, która dba o najwyższą jakość wykonywanych usług i stale podnosi swoje kwalifikacje. Pamiętając o najmłodszych pacjentach naszej kliniki przygotowaliśmy ofertę tak, by dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu wizyta u dentysty przestała im się kojarzyć z bólem i niezadowoleniem. Chcemy, żeby stała się dla nich super przygodą i z uśmiechem do nas wracali.

Dbamy o to, żeby nasi pacjenci wyszli od nas nie tylko ze zdrowymi zębami, ale także z wiedzą na temat odpowiedniego dbania o higienę jamy ustnej. Służymy radą i wskazówkami odnośnie codziennej profilaktyki oraz rekomendowanych produktów. W obecnych czasach piękny uśmiech jest na wagę złota!

500+
Szczęśliwych Pacjentów

3000+
Wyleczonych Zębów

10000+
Godzin Doświadczenia

3000+
Białe Uśmiechy

Co Nasi Pacjenci Mówią ...
Leczę zęby u Pani Gosi juz od 4 lat. Miałem spore problemy dentystyczne...
Głownie leczenia kanałowe oraz stare nieszczelne plomby.
Teraz czuje sie komfortowo już nigdy nie zmienie dentystki.
- Alex
Polecam Stomatologie Dentonika. Kameralny gabinet, miłe podejscie do klienta, rozsądne ceny i brak kolejek.
- Karolina
Od kiedy odwiedzam gabinet stomatologiczny Dentonika przestałem bać się dentysty.
- Marek

Bezpłatny Parking

Darmowy parking dla naszych pacjentów

100% Bezbólowy

Nie musisz bać się bólu

Lekarze Specjaliści

Ponad 10 letnie doświadczenie

Krótkie Terminy

Szybkie wizyty