Bezbolesne Leczenie

Komfort

Profesjonalizm

Higiena

Miła Atmosfera

Sprzęt

Sprzęt w gabinet stomatologia Dentonika

Nasz gabinet stomatologiczny wyposażony jest w najwyższej jakości sprzęt, który wyróżnia się dużą nowoczesnością. Jako producentów wybieramy tylko renomowane firmy, które potwierdziły wielokrotnie reputacje swoich urządzeń.

Obecne kliniki znacząco różnią się od tych sprzed 10-20 lat. Bardzo szybki rozwój stomatologii sprawił, że technologie wykorzystywane zarówno w diagnostyce jak i leczeniu wykonują rzeczy, o których dawniej nie myślano. Teraz wizyta u dentysty nie wywołuje strachu i lęku, musi być komfortowa i bezbolesna. Lekarze stomatolodzy mają obecnie duże możliwości kształcenia i doskonalenia się na wszelkiego rodzaju konferencjach i sympozjach. Bardzo szybki rozwój tej dziedziny sprawił, że cały czas trzeba podnosić kwalifikacje i podążać za nowoczesnymi technologiami, tak aby sprawić leczenie jeszcze przyjemniejszym.

W naszej pracy do usuwania kamienia nazębnego używamy skalera ultradźwiękowego, który zastąpił frezujące wiertła dentystyczne. Wydzielane z częstotliwością nawet 50 tysięcy razy na sekundę drgania powodują, że kamień z łatwością odpada, a zbieg jest mniej inwazyjny. Pacjent odczuwa dużo większy komfort, krwawienie jest mniejsze, a cała czynność wykonywana jest dużo bardziej dokładnie.

Ocenianie stanu zębów i dziąseł za pomocą wykorzystywanej przez nas kamery wenatrzustnej jest dużo dokładniejsze, niż przy użyciu lusterka stomatologicznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu lekarz jest w stanie dostrzec nawet najmniejsze ubytki i szybko podjąć leczenie. Ułatwia to też komunikację z pacjentem, ponieważ wskazując na zdjęciu z kamery konkretne ubytki sprawiamy, że jest on spokojniejszy i świadomy kolejnych etapów leczenia.

Piaskarka jest podstawowym urządzeniem stomatologicznym, która służy do wykonywania podstawowego zabiegu higienizacyjnego – piaskowania zębów. Pozbywamy się z jamy ustnej bakterii, które są odpowiedzialne za zmiany próchnicowe. Piaskarka wyrzuca z siebie pod dużym ciśnieniem tzw. piasek stomatologiczny i jest w stanie dotrzeć do nawet najtrudniej dostępnych miejsc.

Endometr cyfrowy służy do określania długości kanału korzeniowego. Najczęstszym powikłaniem endodoncji jest niedokładne usunięcie zainfekowanej bakteriami miazgi. Mierzenie może zachodzić w każdych warunkach jamy ustnej: mokrych, suchych oraz takich z wyciekami krwi.

Gabinet stomatologiczny Dentonika dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczonym personelem. Podczas zabiegów używamy jedynie materiałów najwyższej jakości. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu!

500+
Szczęśliwych Pacjentów

3000+
Wyleczonych Zębów

10000+
Godzin Doświadczenia

3000+
Białe Uśmiechy

Co Nasi Pacjenci Mówią ...
Leczę zęby u Pani Gosi juz od 4 lat. Miałem spore problemy dentystyczne...
Głownie leczenia kanałowe oraz stare nieszczelne plomby.
Teraz czuje sie komfortowo już nigdy nie zmienie dentystki.
- Alex
Polecam Stomatologie Dentonika. Kameralny gabinet, miłe podejscie do klienta, rozsądne ceny i brak kolejek.
- Karolina
Od kiedy odwiedzam gabinet stomatologiczny Dentonika przestałem bać się dentysty.
- Marek

Bezpłatny Parking

Darmowy parking dla naszych pacjentów

100% Bezbólowy

Nie musisz bać się bólu

Lekarze Specjaliści

Ponad 10 letnie doświadczenie

Krótkie Terminy

Szybkie wizyty